info@kimiyatrading.com

071-91311234 دفتر فروش دفتر مرکزی 91311234-021

برنج
    
بازدید: 958
    
زبان : فارسی
    

برنج(rice) کشت برنج که امروزه در تغذیه صدها میلیون انسان در سرتاسر جهان نقش مهمی را عهده داراست در چین و هندوستان سابقه هفت هزار ساله دارد. برنج از قدیمی ترین گیاهان زراعی در آسیا محسوب میشود که کشت آن برای اولین بار در شرق هند آغاز شده است ایران که یکی از وارد کنندگان عمده برنج در جهان به حساب می آید بیشترین نمونه برنج وارداتی را از هند و تایلند به این کشور وارد میکند.

فراورده های جانبی برنج در نتیجه پوست کندن و تمیز نمودن برنج قهوه ای به منظور تولید برنج سفید به عنوان غذای انسان به دست می آیند. فراورده های جانبی برنج از رایج ترین مواد خوراکی در صنایع خوراک دام و طیور است که تولید جهانی آن حدود پنجاه میلیون تن برآورد میشود. فراورده های جانبی حاصل از تهیه برنج سفید محصولی موسوم به سبوس برنج است که از نظر وزنی شامل 30% سبوس داخلی و 70% سبوس واقعی است.

امروز مردم با توجه به قیمت های نجومی برنج در ایران به دنبال خرید از تامیین کنندگان واقعی میباشند که از این میان شرکت کیمیا زرین جهان پوشش خو را برای ارائه خدماتی بهتر به مردم ایران آماده نموده است این شرکت قادر به تامیین نمونه های مختلفی برنج در ایران با حجم بالا میباشد.

خرید و فروش این محصول با قیمت های مناسب باعث رضایتمندی مردم کشور عزیزمان ایران است.

قابل به ذکر است عزیزانی که قصد خرید و فروش برنج های داخلی و خارجی را دارند میتوانند با این شرکت ارتباط برقرار کنند.  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کیمیا زرین است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس