info@kimiyatrading.com

07136247166 دفتر فروش دفتر مرکزی 02188582744

کنسانتره گاو شیری
    
بازدید: 713
    
زبان : فارسی
    

کنسانتره گاو شیری (Dairy cattle concentrate) کنسانتره برای تغذیه لبنیات در انواع مختلفی از مواد تشکیل دهنده، شرح و فرم های مختلف، هر کدام با مزایا و محدودیت های خود را در بر دارد.

کنسانتره باید با دقت انتخاب شود تا مواد مغذی خاصی را که از خوراکی های موجود برای هضم گوشت خواران مناسب تر است، بیشترین میزان تولید گاو و بیشترین عملکرد گله را داشته باشند.

گر چه غلات خانگی به طور سنتی در جیره های لبنی مهم هستند و علاقه زیادی به انواع پروتئین های خوراکی در خانه وجود دارد، در اکثر سیستم های اکوسیستم کنسانتره های لبنی خریداری می شود. غلظت ها همیشه هزینه واحد نسبت به علوفه دارند، هرچند زمانی که تراکم مواد مغذی و مواد خشک آنها بیشتر در نظر گرفته می شود و همچنین هزینه های سرمایه ای تولید علوفه، تفاوت در ارزش کلی بسیار کمتر است.

تغذیه مواد خوراکی اختصاصی نهایی در پیچیدگی و راحتی است، تا آنجا که به کنسانتره های لبنی مربوط می شود، عرضه کننده تمام مسئولیت های خود را برای فرمول بندی دارد. آنها می توانند از طریق سیستم های تغذیه در داخل و خارج از اتاق و همچنین در مخلوط های نیمه روزه، جعبه های علوفه و واگن مخلوط تغذیه شوند.

 

 

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت کیمیا زرین است

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس